برای بالا آمدن ویندوز حتما باید از کلیک ریستارت کیس استفاده کنم.

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
پر کردن فلش از فایل ویندوز با نصبش هزینه اش فرقی میکنه و اینکه سایتی هست بتونم خودم دانلود کنم ویندوز رو نصبشم بکنم ؟
نصب ویندوز هزینه بیشتری داره و زمان بیشتری هم می‌بره به نسبت..
برای دانلود هم همون سایتی که بالاتر لینک نرم افزار رو دادم تو قسمت سیستم عاملهاش هم ویندوزی که مد نظرتون هست رو دانلود کنین و با اون برنامه بوتیبل کنین فلشون رو..
ممنون بابت کل پاسخ
انجام وظیفس تا جایی که بتونم و بلد باشم🙏

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
برای دانلود هم همون سایتی که بالاتر لینک نرم افزار رو دادم تو قسمت سیستم عاملهاش هم ویندوزی که مد نظرتون هست رو دانلود کنین و با اون برنامه بوتیبل کنین فلشون رو..

فدات با مرام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23

مرسی عزیزم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
پر کردن فلش از فایل ویندوز با نصبش هزینه اش فرقی میکنه و اینکه سایتی هست بتونم خودم دانلود کنم ویندوز رو نصبشم بکنم ؟
نمی‌دونم چرا این خطا رو میده موقع نصب از روی فلش

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
عرض ادب و صبح بخیر..
منظورتون این ارور هست..؟
b23a4f27-c218-4669-b4f1-3e8d433e3e08.jpg
این 2 تا کار رو انجام بدین ببینین مشکل برطرف میشه یا نه..
اول از یه فلش دیگه استفاده کنین و مراحل بوت کردن رو جلو ببرین..( از چه نوع و مدل فلشی برای این کار استفده کردین؟ )
دوم اینکه از یه سورس یا ایمیج دیگه برای بوتیبل کردن فلش استفاده کنین..( ایمیج ویندوز رو دانلود کردین یا از جای دیگه کپی کردین؟ ترجیحا باید از یه منبع مطمئن ایمیج رو دانلود کنین که بابت سلامت و کامل بودن اون خیالتون راحت باشه )
یه راه حل سومی هم هست که میگه زمانی که میخواین ویندوز نصب کنین اون درایو یا پارتیشنی که از قبل بوده رو کلا پاک کنین و از نو بسازین..

مرحله به مرحله تست کنین ببینین مشکل برطرف میشه یا نه..

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
عرض ادب و صبح بخیر..
منظورتون این ارور هست..؟
مشاهده فایل‌پیوست 22649
این 2 تا کار رو انجام بدین ببینین مشکل برطرف میشه یا نه..
اول از یه فلش دیگه استفاده کنین و مراحل بوت کردن رو جلو ببرین..( از چه نوع و مدل فلشی برای این کار استفده کردین؟ )
دوم اینکه از یه سورس یا ایمیج دیگه برای بوتیبل کردن فلش استفاده کنین..( ایمیج ویندوز رو دانلود کردین یا از جای دیگه کپی کردین؟ ترجیحا باید از یه منبع مطمئن ایمیج رو دانلود کنین که بابت سلامت و کامل بودن اون خیالتون راحت باشه )
یه راه حل سومی هم هست که میگه زمانی که میخواین ویندوز نصب کنین اون درایو یا پارتیشنی که از قبل بوده رو کلا پاک کنین و از نو بسازین..

مرحله به مرحله تست کنین ببینین مشکل برطرف میشه یا نه..
از فلش kioxia حجم 32g
از یک فلش دیگه منظور اونم داخلش فایل iso رو داشته باشه دیگه درسته ؟ آخه من دسترسی به اینترنت ندارم یعنی ویندوزمم به خاطر این پاک کردم فکر نکنم چاره ای جز اینکه بگم بیان برام نصب کنن داشته باشن یا اینکه به خود همین کسی که مراجعه کردم ببرم
اون کسی که ایمیج رو برام ریخته نمی‌دونم کپی کرده یا دانلود کرده ، اون کارم کردم کلا پارتیشن ها رو نابود کردم از هارد کامل استفاده میکنم

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
از فلش kioxia حجم 32g
از یک فلش دیگه منظور اونم داخلش فایل iso رو داشته باشه دیگه درسته ؟ آخه من دسترسی به اینترنت ندارم یعنی ویندوزمم به خاطر این پاک کردم فکر نکنم چاره ای جز اینکه بگم بیان برام نصب کنن داشته باشن یا اینکه به خود همین کسی که مراجعه کردم ببرم
اون کسی که ایمیج رو برام ریخته نمی‌دونم کپی کرده یا دانلود کرده ، اون کارم کردم کلا پارتیشن ها رو نابود کردم از هارد کامل استفاده میکنم
شاید دلیلش همین فلش باشه چون ظاهرا رابطش USB 2.0 هست..شایدم مربوط به همون ایمیجی باشه که باهاش فلش رو بوت کردن...
اگر دسترسی به اینترنت واین داستانا ندارین ببرین همونجا براتون ویندوز رو نصب کنن و خلاص..🤞

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
شاید دلیلش همین فلش باشه چون ظاهرا رابطش USB 2.0 هست..شایدم مربوط به همون ایمیجی باشه که باهاش فلش رو بوت کردن...
اگر دسترسی به اینترنت واین داستانا ندارین ببرین همونجا براتون ویندوز رو نصب کنن و خلاص..🤞
مرسی

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
مرسی نه فلش من usb3.1 هست , یک فلش ۸ گیگ دارم نمیشه فایل های اونو داخل این بریزم دوباره شروع به نصب کنم البته دسترسی به ویندوزم ندارم

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,408
سابقه بازارچه
63
مرسی نه فلش من usb3.1 هست , یک فلش ۸ گیگ دارم نمیشه فایل های اونو داخل این بریزم دوباره شروع به نصب کنم البته دسترسی به ویندوزم ندارم
من تا حالا این کارو انجام ندادم که محتویات یه فلش بوت رو جابجا کنم ولی میتونین امتحان کنین ببینین جواب میده یا نه...

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
راستی یادم اومد اون چیزی که من دیدم فایل رو داشت از روی سی دی بوتیبل میکرد

mehrdadb3

کاربر فعال بازارچه
پسندها
117
سابقه بازارچه
45
راستی یادم اومد اون چیزی که من دیدم فایل رو داشت از روی سی دی بوتیبل میکرد
اگر dvdrom داری . سیدیش رو بخر از طریق اون نصب کن
اگر هم نه از نت جستجو کن طریقه نصب ویندوز بوسیله فلش . مرحله به مرحله توضیح میده

mustafa.bf

کاربر عضو
پسندها
23
اگر dvdrom داری . سیدیش رو بخر از طریق اون نصب کن
اگر هم نه از نت جستجو کن طریقه نصب ویندوز بوسیله فلش . مرحله به مرحله توضیح میده
احتمالا این طرف بد بوتیبل کرده برام منظور یه جای کارش اشتباه بوده اره دی وی دی داشته باشی دیگه راحتی

mehrdadb3

کاربر فعال بازارچه
پسندها
117
سابقه بازارچه
45
عکست برام بالا نیومده میگه یوتیوب از اتصال خودداری کرد.
اسم ویدیوشو برام بزار سرچ کنم بیاد

Fix Error Code 0x8007025D when installing Windows Effective and Simple Solution​

بالا