همین الان چه گیمی رو بازی میکنی؟

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,387
سابقه بازارچه
63
من الان نصبش دارم ولی سر همین که اسپویل شدم تو یوتیوب مقاومت میکنم برم سمتش (
آرتور میمیره آخرش
) میارزه بنظرت هنوز پلی بدم؟
شدیدا و عمیقا...
درسته که الان میدونی چی میشه ولی انقدر لحظه های زیبایی داره که به جرات میتونم بگم حسابی ازشون لذت میبری...(y)

Cure

کاربر ویژه
کاربر نقره ای بازارچه
پسندها
159
سابقه بازارچه
273
1713694465690.png
بدبختی وقت پیدا نمیکنیم
ولی Top 3 من :
Escape From Tarkove
League Of Legends
Star Citizen

zexer2020

کاربر عضو
پسندها
28
الان داشتم horizon zero dawn میزدم واقعا شکار دایناسور های رباتی لذت بخشه😁

پیوست‌ها

• 71gCM8JhzdL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
    71gCM8JhzdL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
    123 کیلوبایت · بازدیدها: 3

mhtk

کاربر فعال بازارچه
پسندها
111
سابقه بازارچه
51
Genshin Impact

پیوست‌ها

• 1713739105040 (Small).png
    1713739105040 (Small).png
    595.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2

vahid

کاربر عضو
پسندها
32
سابقه بازارچه
22
سلام
در حال حاضر
Resident evil4 remak که اونم تمام شد .شدیدا بازی خوبی بود برای منی که چند بار نسخه ۲۰۰۵ رو بازی کرده بودم حس تازگی داشت و خیلی حال کردم از دیزاین مراحل ومکانیزم بازی تا روایت داستان همه چیز عالی و تازگی داشت .
اگه طرف دار بازی شوتر سوم شخص با چاشنی استرس و داستان جالب هستید شدیدا پیشنهاد میکنم.
Resident_Evil_4_remake_cover_art.jpg

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
485
سابقه بازارچه
110
سلام
در حال حاضر
Resident evil4 remak که اونم تمام شد .شدیدا بازی خوبی بود برای منی که چند بار نسخه ۲۰۰۵ رو بازی کرده بودم حس تازگی داشت و خیلی حال کردم از دیزاین مراحل ومکانیزم بازی تا روایت داستان همه چیز عالی و تازگی داشت .
اگه طرف دار بازی شوتر سوم شخص با چاشنی استرس و داستان جالب هستید شدیدا پیشنهاد میکنم.
Resident_Evil_4_remake_cover_art.jpg
اگر بگم بالای ۲۰ بار نسخه اصلی رو تموم کردم اغراق نکردم ولی ریمیک رو فقط یک بار تموم کردم اینم بخاطر حس کنجکاوی
نصف اویل ۴ لذتش به جا خالی دادن و ترکیب دکمه هاش بود که حذفش کردن
نشانه لیزری اسلحه ها واقعا زیبا بود که اینم حذف کردن چهره Leon رو استخونی کردن با چیزی که نسخه اصلی بود متفاوت بود حقیقتا با نسخه ریمیک ۴ ارتباط نگرفتم حتی بعد تموم کردنش یه بار دیگه نسخه اصلی رو تموم کردم بشوره ببره
البته این نظر شخصی بنده هست و سلایق فرق میکنه

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,387
سابقه بازارچه
63
اگر بگم بالای ۲۰ بار نسخه اصلی رو تموم کردم اغراق نکردم ولی ریمیک رو فقط یک بار تموم کردم اینم بخاطر حس کنجکاوی
نصف اویل ۴ لذتش به جا خالی دادن و ترکیب دکمه هاش بود که حذفش کردن
نشانه لیزری اسلحه ها واقعا زیبا بود که اینم حذف کردن چهره Leon رو استخونی کردن با چیزی که نسخه اصلی بود متفاوت بود حقیقتا با نسخه ریمیک ۴ ارتباط نگرفتم حتی بعد تموم کردنش یه بار دیگه نسخه اصلی رو تموم کردم بشوره ببره
البته این نظر شخصی بنده هست و سلایق فرق میکنه
گفتی ریمیک یاد این موضوع افتادم...
از سال 2002 تا 2013 که تقریبا سر یه تاریخ خاص نسخه جدیدی از Splinter Cell میومد ( مثل نید فور اسپید ) و من همه نسخه ها رو بازی میکردم ، جدیدا یوبیسافت شوکیس Ubisoft Forward ( 31 خرداد امسال ) قرار هست یه ایونت یا کنفرانسی داشته باشه که به احتمال قوی نسخه جدید ریمیک از اسپیلنتر سل رو ممکنه بصورت تریلر نشون بده..
مطلبی که من خوندم در مورد بازی اینه که روی هوش شخصیتهای منفی و دشمنها خیلی کار شده بطوری که ممکنه دشمنان بتونن گیمرها را ازطریق انعکاس تصویر در پنجره‌ها، آینه‌ها و موارد دیگر شناسایی کنند..حالا این مورد چقدر میتونه توی نسخه نهایی عملی باشه باید صبر کرد و دید..
اینارو گفتم که اینو بگم امیدوارم این ریمیک یه نسخه درست و درمون در تاریخ این بازی باشه..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sanaka

memolina

کاربر عضو
پسندها
553
سلام دوستان کالیستو با زیرنویس فارسی نصب کنین خیلی محشره گرافیک فوق العاده و تم دارکی داره...

pezhvakcomputer

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
77
سابقه بازارچه
93
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: memolina

memolina

کاربر عضو
پسندها
553

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
485
سابقه بازارچه
110
گفتی ریمیک یاد این موضوع افتادم...
از سال 2002 تا 2013 که تقریبا سر یه تاریخ خاص نسخه جدیدی از Splinter Cell میومد ( مثل نید فور اسپید ) و من همه نسخه ها رو بازی میکردم ، جدیدا یوبیسافت شوکیس Ubisoft Forward ( 31 خرداد امسال ) قرار هست یه ایونت یا کنفرانسی داشته باشه که به احتمال قوی نسخه جدید ریمیک از اسپیلنتر سل رو ممکنه بصورت تریلر نشون بده..
مطلبی که من خوندم در مورد بازی اینه که روی هوش شخصیتهای منفی و دشمنها خیلی کار شده بطوری که ممکنه دشمنان بتونن گیمرها را ازطریق انعکاس تصویر در پنجره‌ها، آینه‌ها و موارد دیگر شناسایی کنند..حالا این مورد چقدر میتونه توی نسخه نهایی عملی باشه باید صبر کرد و دید..
اینارو گفتم که اینو بگم امیدوارم این ریمیک یه نسخه درست و درمون در تاریخ این بازی باشه..
مژدگونی بده یه چیزی رو کنم از این رو به اون روت کنه:)

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
485
سابقه بازارچه
110
دستور بده...من هرچی دارم صدقه سر دوستای خوبی مثل شما دارم😍
عزیزی جناب صالح🌷
یه ماد برای رد دد اومده که مسیر داستان رو کامل عوض میکنه😁

در پایان جدید آرتور به جای تسلیم شدن در برابر بیماری سل، بهبود می یابد و با بقایای گروهی که از خیانت داچ و میکا جان سالم به در برده اند، زندگی و به شما زمان بیشتری می دهد تا بازی را با آرتو کشف کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,387
سابقه بازارچه
63
عزیزی جناب صالح🌷
یه ماد برای رد دد اومده که مسیر داستان رو کامل عوض میکنه😁

در پایان جدید آرتور به جای تسلیم شدن در برابر بیماری سل، بهبود می یابد و با بقایای گروهی که از خیانت داچ و میکا جان سالم به در برده اند، زندگی و به شما زمان بیشتری می دهد تا بازی را با آرتو کشف کنید

😳😳
۲تا فایل فینگیلی هم بیشتر نیست..یه فایل سیو بازی هست و یه مود که خیلی کم حجمه...باید تستشون کنم...اگه حقیقت داشته باشه که🤠🙏
از دوستان اگر کسی زودتر هم تونست تست کنه اطلاع بده🙏🙏

• Like

sanaka

کاربر برنزی بازارچه
پسندها
485
سابقه بازارچه
110
😳😳
۲تا فایل فینگیلی هم بیشتر نیست..یه فایل سیو بازی هست و یه مود که خیلی کم حجمه...باید تستشون کنم...اگه حقیقت داشته باشه که🤠🙏
از دوستان اگر کسی زودتر هم تونست تست کنه اطلاع بده🙏🙏
منکه از شنبه بخاطر این ماد دوباره بازی رو میرم😁

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Black HAF

Black HAF

GODLiKE
کاربر فعال بازارچه
پسندها
1,387
سابقه بازارچه
63
منکه از شنبه بخاطر این ماد دوباره بازی رو میرم😁
دمت گرم یه امتحانی بکن ببین واقعا کار می‌کنه یا نه.‌البته من اصلا با این مقوله ماد و برنامه جانبیش ( لنی ماد) آشنایی ندارم..اگه اکی بشه عالیه😍🙏

• Like
بالا